דלג לתוכן המרכזי
מלא פרטים ואנו ניצור עמך קשר
או בטלפון:
03-9795813
ישראל ב"ק 41 תל אביב
office@foodsteps.co.il

סדנאות בישול בכל הארץ

סדנאות בישול > סדנאות בישול בכל הארץ

בפודסטפס, תמיד נחפש ונמצא פתרונות לבקשות הלקוח. ישנם מקרים, בהם הלקוח מבקש שנקיים את הסדנה מחוץ למתחם הסדנאות בת"א. אם זה גם רצונכם, נשמח להענות!

יותר מעשור שאנו מקיימים מגוון סדנאות בישול עם צוות שפים סופר-מיומן בהדרכת חברות וצוותים.
מדובר בסדנאות מעשיות, כשרות ובהתאמה אישית המתקיימות בכל הארץ ובכל זמן. כאן תמצאו רק חלק מהערים הגדולות בהן קיימנו קיימנו סדנאות בישול, מלבד תל אביב. התקשרו אלינו, ספרו לנו על המטרות והרצונות שלכם ונבנה יחד סדנה מושלמת עבורכם.

סדנאות בישול בתל אביב

לב תל אביב, המקום בו פודסטפס שוכנת. אנו ערוכים לקיים אירועים לקבוצות קטנות כגדולות במתחמים אותם גם ניתן לאחד, לפי צורך ל-אופן ספייס אחד. ויחד עם זאת, גם אם תרצו לקיים את הסדנה אצלכם, אנחנו ממש קרובים ונשמח להגיע עם כל הציוד ולהרים את האירוע בדיוק כפי שדמיינתם.

לפרטים על סדנאות בישול בתל אביב

סדנאות בישול בהרצליה

גם בהרצליה וגם בהרצליה פיתוח, פודסטפס מפעילה סדנאות בישול עבור מיטב החברות. מחפשים לקיים סדנה על חוף הים? בשטח? אולי במתחם החברה? פנו אלינו ונבחן ביחד את האפשרויות הטובות ביותר עבורכם.

לפרטים נוספים

סדנאות בישול ברעננה

מחפשים לקיים את הסדנה ברעננה? עד כה ערכנו מאות סדנאות מחוץ למתחם הסדנאות שלנו בת"א ואנו ערוכים היטב לספק לכם את הפתרון הנוח, המהנה, אשר יפגוש את צרכיכם. התקשרו אלינו וספרו לנו קצת עליכם כך שנדע לייעץ על הסדנה המתאימה ביותר.

לפרטים נוספים

סדנאות בישול ברמת גן

רק 20 דק' ממתחם הסדנאות של פודסטפס...  פלא שמרבית החברות בוחרות להגיע ולערוך את הסדנה אצלנו? יחד עם זאת, אם אתן בין החברות אשר מעדיפות לקיים את הסדנה במתחם אחר, לנו הפתרון. ברשותנו ניסיון עשיר בקיום מגוון סדנאות לחברות ולצוותים, כחלק מיום גיבוש או כערב בפני עצמו.

לפרטים נוספים

ליצירת קשר,מלאו את הפרטים הבאים או התקשרו אלינו עכשיו. נשמח להכיר אתכם ולהתאים את הסדנה המושלמת לצרכיכם.