סדנאות בישול בחיפה

אתם נמצאים ב: סדנאות בישול > סדנאות בישול בחיפה

ממוקמים בחיפה ומעוניינים לקיים בסדנה מגבשת ומהנה לעובדים? סדנאות בישול מהוות דרך בילוי נהדרת עבור צוותים במקומות עבודה שרוצים לכייף ביחד. כולנו אוהבים לבשל, אבל בדרך כלל אין לנואת הזמן להתמקצע ולהפוך את התשוקה שלנו לבישול במיומנות כפי שהיינו רוצים. חברת “פודסטפס” מקיימת סדנאות בישול עבור חברות בכל הארץ ומביאה רגעים של כיף שיגרמו לכם ללקק את האצבעות.

תארו לעצמכם את כל הצוות מול השקיעה בחוף הים עם שולחנות עמוסים במגוון מצרכים ומוצרים טריים. אתם מצוידים בסכינים, מערוכים ושאר אביזרים ולבושים בבגדי שפים מעומלנים, ממש כמו במאסטר שף. כולם נרגשים ומלאי ציפייה לקראת מה שהולך לקרות בקרוב:כך בערך מתחיל אצלנו אירוע חדש…

סדנת בישול לחברות עם הטובים ביותר
סדנאות בישול נחשבות לאחת האטרקציות המומלצות עבור אירועי גיבוש עובדים וזאת בשל החיבור החזק בין הפעלת כל החושים, יצירתיות ועשייה משותפת. חוויה זאת מהווה בדרך כלל אנטי תזה מוחלטת לעשייה היומיומית במשרד ודווקא משום כך, היא עוצמתית.

חברת “פודסטפס” בעלת ניסיון רב בסדנאות בישול טעימות לגיבוש עובדים בכל הארץ. מצוידים בסינרים, כלי מטבח מעולים וכל אמצעי בישול נדרש, אנו מגיעים ומרימים סדנה מעשירה ומלאה אקשן שמעוררת את כל החושים. אל תתפלאו אם לאחר שתחזרו הביתה תפשטו על המטבח שלכם ותרימו ארוחה שתגרום לבני הבית להרים גבה.

איפה ואיך מבשלים ביחד?
סדנאות בישול בחיפה אפשר לעשות במגוון מקומות:אצלכם בחברה, בפארק ואף בחוף הים. כמו כן יש באפשרותכם להתארח במטבח המקצועי שלנו הממוקם בתל אביב והמצויד בכל טוב. אנחנו מביאים את כל מה שצריך בכדי לאפשר לכם לממש ולהגשים את פנטזיות הקולינאריות שלכם באווירה כיפית ויצירתית של עשייה משותפת.

במסגרת הפעילות שלנו עם חברות בחיפה, הפעלנו סדנאות בחברות וגופים רבים כמו האוניברסיטה הפתוחה, יבמ, סמגל מטבחים אורג’ניקס ועוד. בסדנאות למדנו לבשל ולאפות כמו מקצוענים אמיתיים. את הפעילות תיבלנו ב”קרבות סכינים” ושאר פעילויות אתגריות שמפיקות את המיטב מכולם.

אז מה מבשלים? האמת, כל מה שתרצו. בישול אוריינטאלי לרבות הודי, מטבח אירופאי, אפיה ועוד על פי העדפותיכם. כאשר הכוסות מלאות ביין והאווירה שמחה זה זמן טוב לחיבור בין האנשים שלכולם יש מכנה משותף אחד– התשוקה שלכם לאוכל טוב שעשיתם במו ידיכם.

עוד לא בטוחים?
שאלו חברות מחיפה שהיו ונהנו כמו: ​אורגניקס, האוניברסיטה הפתוחה, סמגל מטבחים, י.ב.מ ועוד חברות רבות מהאזור שישמחו לספק המלצות.

למידע נוסף על סדנאות בישול בחיפה צרו עמנו קשר עכשיו במספר 03-9795813 ונעזור לכם לתכנן את הסדנא שהכי מתאימה עבורכם.