סדנאות בישול בירושלים

אתם נמצאים ב: סדנאות בישול > סדנאות בישול בירושלים

מעוניינים לפרגן לעובדים סדנת גיבוש חווייתית? סדנאות בישול מציעות אטרקציה נהדרת של בילוי משותף, מעשיר ומהנה. בנוסף, בישול ביחדזאת צורה נהדרת להכיר מחדש את האנשים שאיתם אתם חולקים מקום עבודה ומהווה דרך להשיג מטרות ארגוניות חשובות.

אנו בחברת “פודסטפס” מעוניינים לקחת אתכם למסע קולינארי מרתק בין ריחות, צבעים וטעמים ביחד עם האנשים שאיתם אתם חולקים סביבת עבודה.אנו מקיימים סדנאות בישול בירושלים ובכל הארץ לבחירתכם.
תארו לעצמכם את הבילוי המשותף ביחד עם כל צוות העובדים במדים מצוחצחים וכובעי שפים, קוצצים במרץ ירקות טריים, בשר משובח, מטגנים, מאדים ומבשלים במרץ. זה מה שאנו בחברת “פודסטפס” עושים בכל פעם מחדש עם מיטב החברות במשק.

שחררו את האמן שבכם
סדנת בישול זאת ההזדמנות שלכם להשתחרר מענייני היום יום ולהתמסר לחושים ועבודת ידיים יצירתית ונעימה עם מגוון מצרכים ומוצרים טריים שכיף להפוך אותם לארוחה נהדרת. ביחד יוצאים מהקופסה ומבשלים את מה שבאמת אוהבים וזאת בהדרכת שף מיומן שיעזור לכם להרחיב אופקים ולשלוף מכם את היוצר שחבוי בכם. את הידע החדש וההתלהבות תוציאו בוודאי במטבח הביתי לשביעות רצונם של בני משפחתכם.

אז מה אתם מעוניינים לבשל היום? המטבח שלנו מציע לכם מגוון סגנונות ואפשרויות על פי בחירתכם. מטבח אוריינטאלי, אוכל ביתי, מטבח אירופאי מעודן, ים תיכוני ועוד. עם פעילות משותפת הכוללת אתגרי בישול כמו “קרבות סכינים” ועוד, תגלו יכולות ותשוקות שלא ידעתם על קיומם.

יוצרים, נהנים ומתגבשים
אז מה מתבשל פה? זה תלוי בכם. כחברה וותיקה בתחום למדנו עם השנים ליצור סדנאות בישול מרגשות ולספק את כל מה שנדרש בכדי למקסם את החוויה ולהתאים את הפעילות לצרכיכם ושאיפותיכם. סדנת הבישול יכולה להתקיים בנוחות אצלכם, כמו בפארק התעשייה הר החוצבים או פארק אדומים, אך לא בהכרח. יש באפשרותכם לקיים את הסדנא שלכם במקום מעורר השראה הרבה יותר כמו פארקים בטבע, ואף לרדת לתל אביב ולהתארח במטבח המקצועי שלנו המצויד בכל טוב.

ידוע שלפעילות המשותפת בסדנת הבישול יש ערך חברתי רב, המגבש ויוצר תחושת סולידריות המתורגמת באופן טבעי ליותר פריון ויותר שביעות רצון בקרב העובדים. הפעילות יכולה להיות נעימה ורגועה או לחלופין תחרותית ואתגרית וזאת על פי בחירתכם. חברת “פודסטפס” מפיקה סדנאות בכל הארץ וגם בירושלים לשביעות רצונם של אלה שהתנסו ויודעים כמו: קרןברנקווייס, מדטרוניק, תגלית, מסע ועוד.

עוד לא בטוחים?
שאלו חברות מירושלים שהיו ונהנו כמו: קרן ברנקו וייס, מדטרוניק, תגלית, מסע ועוד חברות רבות מהאזור שישמחו לספק המלצות.

למידע נוסף על סדנאות בישול בירושלים צרו עמנו קשר היום במספר 03-9795813 או השאירו פרטים ונעזור לכם לארגן סדנא כיפית ומרעננת שכולם אוהבים!