סדנאות בישול בנתניה

אתם נמצאים ב: סדנאות בישול > סדנאות בישול בנתניה

ממוקמים בנתניה ומחפשים סדנה כייפית ומגבשת לעובדים? נהדר! סדנאות בישול מהווה דרך מצוינת לשלב פעילות מעניינת לעובדים ולהשיג מטרות ארגוניות חשובות. מה סוד הקסם של סדנאות הבישול שגורם לארגונים רבים לבחור בהן במסגרת פעילויות חברתיות? הסיבה לכך פשוטה – כולנו אוהבים לבשל. כולנו גאים בכישורי המטבח שלנו ורוצים להציג את יכולותינו לסובבים. בנוסף לכך אנחנו רוצים ללמוד עוד ואת זה בדיוק מציעה חברת “פודסטפס”.

טעמים של חוויה קבוצתית מעצימה
“פודסטפס” היא חברה וותיקה המציעה סדנאות בישול לארגונים המעוניינים לעשות טוב לעובדים ולהביא למיצוי יכולות ושיתוף פעולה קבוצתי החיוניים כל כך בעולם הארגוני המודרני. אנו מציעים סדנאות אוכל בנתניה ובכל הארץ לנוחותכם ובהתאמה אישית. יש לנו ניסיון רב בבניית פורמטים המתאימים לצרכי הארגון ולהעדפות שלכם.

הכירו מספר חברות וארגונים בפארק שיאים ובפארק פולג שבהם ערכנו סדנאות:

  • סיסקו סיסטמס
  • אורביט מערכות תקשורת
  • סאנופי אוואנטיס
    זאת לצד ארגונים קטנים וגדולים נוספים בכל הארץ. אלה ישמחו לחלוק עמכם מניסיונם אתנו ולעזור לכם לקבל החלטה בעניין.

מבשלים ביחד, איפה ואיך?
עם יכולת לוגיסטית מלאה אנו מביאים אליכם את התשוקה שלנו לבישול ואהבת האדם ויוצרים ביחד אירוע בלתי נשכח של טעמים, ריחות והרבה שמחה. עם זאת אין חובה לקיים את סדנת הבישול דווקא אצלכם. עומדת לרשותכם אפשרות לקיים אתהסדנה במקומות המעניקים השראה כמו חוף הים ופארקים שטופי שמש וירוק. לחלופין, חברות רבות מעדיפות להדרים אלינו לתל אביב וליהנות מחוויה מושלמת של מטבח מקצועי המאובזר בכל טוב ולהרגיש ממש כמו במאסטר שף. כל שצריך לעשות בכדי להתארח אצלנו זה לעלות על רכבת, אוטובוס או רכב – יש חנייה בשפע, ולהתמקם במטבח שלנו.

אנו מציעים אירועי בישול מגוונים הכוללים סגנונות בישול שונים על פי טעמכם: בישול ביתי, אוריינטאלי, מתוקים ועוד. גם סגנון הפעילות נקבע על דרישתכם ויכול לכלול ביקור בשוק ובישול, או לחלופין אפשר להתמקד במשימות קבוצתיות עם מטרות שונות וכן תחרויות בסגנון “קרבות סכינים”. בסדנאות הבישול אנחנו לא רק מבשלים, אלא גם אוכלים את מה שבישלנו, זאת עם שפע יין איכותי וחוויות. כשמבשלים ואוכלים ביחד אנשים מתגלים מחדש ולא רק בהקשר הקולינארי.

עוד לא בטוחים?
שאלו חברות מנתניה שהיו ונהנו כמו: סיסקו סיסטמס, אורביט מערכות מידע, סאנופי אואנטיס ועוד חברות רבות מהאזור שישמחו לספק המלצות.

למידע נוסף על סדנאות בישול בנתניה פנו אלינו עכשיו וביחד נבחר עבורכם פעילות מושלמת שתקלע לטעמכם בדיוק!