סדנאות בישול בראש העין

אתם נמצאים ב: סדנאות בישול > סדנאות בישול בראש העין

ממוקמים בראש העין ומחפשים יום כיף מגבש לעובדים? כולם אוהבים לבשל אך לא תמיד יש לנו את הזמן והיכולת ללמוד דברים חדשים בתחום. בישול בהנחיית שפים מהווה אטרקציה מעצימה וכיפית עבור העובדים. הם נהנים ואתם מרוויחים ערך מוסף של גיבוש חברתי החשוב כל כך בארגונים מודרניים.

תארו לעצמכם את כל העובדים עם סינרים מעומלנים עמלים ביחד בקיצוץ, הקפצה ובישול. ריחות מגרים של מזון איכותי עולים באוויר וכולם בהתלהבות, עם ברק בעיניים מרוכזים במשימות. כך נראית סדנה שלנו אי שם ברחבי הארץ. חברת “פודסטפס מפיקה סדנאות בישול לארגונים המעוניינים להעניק לעובדיהם רגעים בלתי נשכחים של כיף המוסיף טעמים חדשים לתחושת החברות והמחויבות ההדדית.

צוות לעניין
לחברת “פודסטפס” יש הרבה ניסיון בארגון סדנאות בישול לארגונים בכל הארץ. אנו מביאים אתנו את כל מה שנדרש בכדי לספק לכם סדנא עשירה והרבה “גוד טיים”. הסדנאות מתקיימות אצלכם או בכל מקום אחר שתבחרו, כמו בפארקים או חוף הים. בנוסף, אנו מציעים אירוח במתחם המטבחים המקצועי שלנו המעניק יתרון מעניין למי שמחפש חווית בישול באווירת “מאסטר שף”. לא קשה להגיע אלינו שכן אנו ממוקמים בתל אביב באזור נגיש לתחבורה ציבורית הכוללת גם רכבות ויש לנו שפע מקום חנייה למגיעים ברכב פרטי.

את הסדנאות שלנו מלווים שפים מיומנים שיודעים לקחת את המשתתפים למסע קולינארי מרתק ולשלב משימות בישול שונות לפי בחירתכם. בסדנה נתמקד בנושא מסויים שיכול לכלול סוגי בישול כמו מטבח אסייתי, בישול ביתי, אפיה וכו’. גם לאופי הדינמיקה בסדנה יש חשיבות. יש באפשרותכם ללכת על סדנה רגועה ונעימה עם טיול בשוק לאיסוף מצרכים או לחלופין להעדיף להוציא קיטור עם סדנה אתגרית הכוללת “קרבות סכינים” תחרותיים.

סדנאות עם טעם של עוד
לסדנאות הבישול פוטנציאל גיבוש והעצמה משמעותיים ביותר. עם שפע יין, משימות ונגיעה בכל החושים, לאנשים שחולקים מקום עבודה משותף יש הזדמנות להכיר מחדש ולהתחבר. האנרגיה המשותפת שמתעוררת במהלך הסדנה מתורגמת למוטיבציה, שביעות רצון ותחושת ערך אישית וקבוצתית.

אנחנו מבינים את הראש והצרכים שלכם וזורמים אתכם להשגת מטרות ארגוניות על פי בחירתכם. ישמחו להעיד על כך ארגונים וחברות בראש העין כמו חברת אופטיטקס, פרודוור, בנק איגוד, פרטנר ועוד.

רוצים לטעום עוד? למידע נוסף על סדנאות בישול בראש העין ניתן פנו אלינו למספר 03-9795813 או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם סדנה כיפית ומותאמת אישית.