סדנאות בישול ברחובות

אתם נמצאים ב: סדנאות בישול > סדנאות בישול ברחובות

ממוקמים ברחובות ומחפשים בילוי כייפי ומגבש לעובדי החברה? מצוין! העובדים מהווים את הנכס העיקרי בכול ארגון ופעילות מהנה משדרת כמה הם חשובים לכם, אך לא רק. ידוע שהשקעה בפעילות מגבשת תורמת להעצמת העובדים וקידום רוח הצוות. ראויות לציון במיוחד סדנאות הבישול, אלה מהוות דרך מצוינת לבילוי משותף והשגת מטרות ארגוניות חשובות של שביעות רצון, מוטיבציה, לויאליות ועוד.

חברת “פודסטפס” הוקמה לפני למעלה מעשור במטרה להפיק סדנאות בישול עבור ארגונים המעוניינים לאפשר לעובדים לצאת מהשגרה ביחד ולעסוק בפעילות מהנה ותורמת. עם השנים חברת “פודסטפס” הפועלת בכל הארץ הפיקה אין ספור סדנאות בישול עבור ארגונים ואנשים פרטיים.

לקוחותינו כוללים בין היתר חברות הממוקמות בפארק המדע ומקומות תעשייה ומסחר נוספים הממוקמים בעיר רחובות. דוגמאות:

אינדיגו HP
נובה מכשירי מדידה
יפאורה תבורי
חברות אלה ואחרות ישמחו לספר לכם עם השירות הייחודי שלנו, על המקצועיות ורמת הביצוע הגבוהה שמאפיינת אותנו.

מתאימים את הסדנה עבורכם!
בשונה מהמקובל בדרך כלל בענף זה, אנחנו אוהבים לזרום עם הרצונות והצרכים של לקוחותינו. אנו מאמינים שלכל ארגון צרכים ייחודיים ויש לנו ניסיון רב בהתאמת הסדנאות לכך. לכן, לפני שאנו מחליטים על סדנה אצלכם, אנו יושבים ביחד אתכם וקובעים את המאפיינים והדגשים של הסדנא. יש סדנאות קלילות שבהן מבלים בבישול כייפי הכולל גם ביקור בשוק. סדנאות אחרות הן בעלות צביון יותר ספורטיבי ותחרותי, בסדנאות אלה אנו מוציאים קיטור עם כל מיני משימות אתגריות שלא יביישו את מאסטר שף. אנחנו כמובן פתוחים לרעיונות נוספים.

איפה ואיך מתנהלת סדנת בישול שלנו?
סדנאות הבישול שלנו יכולות להתקיים אצלכם, או בכל מקום אחר, כמו פארק רחב ידיים בסביבה ואף חוף הים. אירוח במתחם המטבחים שלנו בתל אביב מהווה אפשרות נוספת ואטרקטיבית עבור רבים. הסביבה המקצועית והמעוצבת מעצימה את חווית הבישול ומספקת לכם מרחב עשיר של עשייה.

את הסדנא אנו פותחים בקבלת פנים הכוללת כיבוד קל. לאחר מכן, מתחלקים לצוותים ומתמקמים בעמדות. בשלב זה השף שלכם מציג לכם את התפריטים, והמנות כשכל צוות אחראי על מנה נפרדת. את הסדנא אנו מסיימים בארוחה משותפת הכוללת את המנות שהוכנו על ידי הצוותים. במהלך הסדנא יש גישה חופשית לטעימות ואספקת יין נדיבה לכל דורש.

עוד לא בטוחים?
שאלו חברות מרחובות שהיו ונהנו כמו: ​HP אינדיגו, נובה מכשירי מדידה, יפאורה תבורי ועוד חברות רבות מהאזור שישמחו לספק המלצות.

מעוניינים לדעת יותר? צרו עימנו קשר במספר 03-9795813 ונוכל להתאים לכם סדנא עם הרבה ניחוחות וטעמים כמו שאתם אוהבים.